KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13927001
nr 1392 7001
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 67/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:28:25
25/4 20:54:22
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner